Wizyta w Sqadnicy

Czuwaj!
10.05.2018r. drużyna harcerska „Czarne Stopy” odwiedziła Sqadnicę gdzie zakupiliśmy kapelusze harcerskie by wyglądać jeszcze bardziej po harcersku. Mamy już własne koszulki, chusty z suwakami i kapelusze, a dzięki wyjątkowej życzliwości kierownictwa Sqadnicy otrzymaliśmy przypinki ZHP. Wiemy też, że druhna zakupiła dla nas lilijki, ale na nie musimy jeszcze zasłużyć. Czekamy na ten moment kiedy otrzymamy je i będziemy mogli dumnie nosić…
Po powrocie do harcówki poczuliśmy się jakoś lepiej i od razu nasz śpiew i pląsy były jakieś głośniejsze i weselsze. Nadaliśmy też imię naszej drużynowej maskotce -Harcuś i obdarowaliśmy go chustą w naszych Czarnostopowych barwach by poczuł się jednym z nas. Od dziś też jest harcerzem i zamieszkał w naszej harcówce. Nasza rodzina ZHP wciąż się powiększa!

Zdjęcie użytkownika ZSS14.
Zdjęcie użytkownika ZSS14.
Zdjęcie użytkownika ZSS14.
Zdjęcie użytkownika ZSS14.
Zdjęcie użytkownika ZSS14.Zdjęcie użytkownika ZSS14.