Akcja wsparcia dla bezdomnych psów

Harcerze z drużyny „Czarnych Stóp” postanowili wesprzeć bezdomne zwierzęta cudem uratowane przed marnym końcem. Udostępniamy post osoby, która uratowała je i chwilowo przygarnęła. Zachęcamy do zasilania podanego konta nawet małymi kwotami, a u nas w szkole organizujemy zbiórkę karmy dla psów. Można przynosić karmę w puszkach, saszetkach lub suchą-nawet jeśli będzie inna niż ta potrzebna dla konkretnych piesków wymienimy ją by trafiła do uratowanych szczeniaków i ich mamusi. Wszystkim nam bardzo zależy by psiaki mały pełne brzuszki. Prosimy o udostępnianie postu by trafił do jak największej ilości osób. W ten sposób rośnie szansa na adopcję piesków. Prosimy otwórzcie swoje serca i wesprzyjcie naszą akcję. Czuwaj!

https://www.facebook.com/events/234877277114793/