Harcerski Festiwal Talentów 2018

Czuwaj! W tym roku, nieoczekiwanie dla nas samych staliśmy się organizatorami HaFTu-Harcerskiego Festiwalu Talentów 2018. Drużyna „Czarne Stopy” rozpoczęła już przygotowania -zarówno te, związane z przyjęciem u nas drużyn i gromad NS z całej małopolski, jak i te mniejsze-nasze własne, związane z prezentowaniem piosenki podczas festiwalu. Ponieważ mamy zamiar śpiewać o ułanach bardzo pomocne było dla nas spotkanie z jednym z nich: pułkownikiem Włodzimierzem Brodeckim zwanym Jeźdźcem Pamięci. Pan Wowa opowiadał nam o odzyskaniu przez Polskę niepodległości, mundurze Ułanów i własnej drodze nawiedzania w rajdach konnych miejsc pamięci i bitew polskich żołnierzy. Bardzo dziękujemy za wspaniałą lekcje historii i patriotyzmu. Mamy nadzieję spotkać się z panem pułkownikiem znów, podczas HaFtu w ZSS14, już wkrótce…