Harcerze i WOŚP

U harcerzy wielka mobilizacja! Po raz kolejny przygotowujemy się do służby – tym razem na rzecz WOŚP. Będziemy kwestować zbierając pieniądze z przeznaczeniem na wysokospecjalistyczny sprzęt medyczny. Poza kwestowaniem, w tym roku postanowiliśmy zachęcić uczniów ZSS14 do jeszcze ofiarniejszego uczestnictwa w akcji i przygotowujemy słodkie podziękowania dla każdego ofiarodawcy. Na terenie szkoły powiesiliśmy już plakaty informacyjne więc mamy nadzieję, że spotykamy się w najbliższy czwartek i piątek po południu. Prosimy przygotujcie się i spotkajcie z nami by zapełniać skarbonki WOŚP. „Czarne stopy” to już doświadczeni harcerze z kilkoma udanymi akcjami za sobą, ale, ale…… UWAGA! Po raz pierwszy w przygotowaniach brali udział także kandydaci na Zuchów! Przygotowali ozdoby do opakowań ciasteczek i pomagali w pakowaniu.

Do zobaczenia 10 i 11 stycznia po południu. Czuwaj!