ZHP w Zespole Szkół Specjalnych nr 14 w Krakowie – projekt sfinansowany ze środków programu „Moje miejsce na ziemi” Fundacji ORLEN DAR SERCA

W ramach otrzymanych 10 000 zł darowizny zaadoptowaliśmy jedno z pomieszczeń szkolnych na szkolną harcówkę. Przeprowadziliśmy remont tego pomieszczenia, który objął prostowanie, szpachlowanie i malowanie ścian, zakup i montaż drzwi, grzejnika na ścianę, zakup i położenie wykładziny i paneli podłogowych, zakup szafy. Ponadto zakupiliśmy farbę magnetyczną, wiklinowy płotek na ścianę, młotek, wieszak oraz pistolet do kleju na gorąco. Poza adaptacją pomieszczenia zaopatrzyliśmy się w sprzęt harcerski niezbędny do prowadzenia działalności harcerskiej oraz do wypraw i wędrówek harcerskich. Zakupiliśmy latarki, kompasy, apteczkę harcerską, karimaty, harcerskie koszule mundurowe, spódnice mundurowe, berety harcerskie, sprawności zuchowe/harcerskie, poncha przeciwdeszczowe, getry harcerskie oraz książki. Wydrukowaliśmy także 200 szt. ulotek promocyjnych.

Serdecznie dziękujemy Fundacji ORLEN DAR SERCA za wsparcie naszej działalności.