NHAL 2019 dzień 1: POSZUKIWACZE SKARBÓW-GOTOWI NA PRZYGODĘ!

25 czerwca harcerze z 14 Krakowskiej DH NS „Czarne Stopy” rozpoczęli pięciodniową nieobozową harcerską akcje letnią (NHAL) 2019. W tym dniu harcerze trochę się napracowali, gdyż w pierwszej kolejności rozbijaliśmy swoje obozowisko i odkrywaliśmy możliwości jakie dało nam przeistoczenie się w wielkich poszukiwaczy skarbów, którzy zgodnie z naszym hasłem są : gotowi na wielką przygodę! Choć pracy było sporo nie zabrakło nam czasu również na zabawę, harcerskie zmagania w sztafecie, pracę nad zdobywaniem sprawności i wiele, wiele innych super wciągających spraw… W czasie spaceru wspólnie zbieraliśmy liście i patyki z których chwilę potem powstał nasz totem-znak poszukiwaczy skarbów. Wszyscy byliśmy zgodni, że stary, ale wygodny but dla podróżnika jest bardzo ważny. Przygotowaniu totemu towarzyszyły oczywiście nasze śpiewy, a w przerwach studiowaliśmy naszą mapę przgód NHAL i zastanawialiśmy się do jakich skarbów nas doprowadzi. Cały dzień upłynął nam w doskonałej atmosferze i nabraliśmy ochoty na dalsze przygody.