Pierwszy leśny biwak

Pierwszy leśny biwak „Czarnych Stóp”18-19.09.2019
Czuwaj! Pierwszy dwudniowy, leśny biwak „Czarnych Stóp” miał bardzo bogaty program. Poza leśną lekcją i ogniskiem w nadleśnictwie Goszcza mieliśmy jeszcze wiele innych mniejszych i większych przyjemności. Pracowaliśmy na zdobycie sprawności Igiełka, Przyrodnik i Przyjaciel zwierząt. Żeby sprostać wymaganiom na sprawności odbyliśmy warsztaty ogrodnicze, poznawaliśmy zwyczaje zwierząt i opiekowaliśmy się zwierzętami domowymi. Posadziliśmy naszą harcerską Catalpię i mamy zamiar obserwować jak rośnie. Zorganizowaliśmy sobie wspólne wyjście na pizzę i wieczorny seans w kinie domowym. Mieliśmy wielką przyjemność gościć hm Dorotę Dziadułę, która odwiedziła nas jako opiekun z ramienia Chorągwi Krakowskiej NS. No i jeszcze wspólne harce, posiłki i dzikie tańce… Działo się!