Harcerska służba podczas pandemii koronowirusa 2020

Czuwaj! W trudnych czasach harcerze starają się-każdy na miarę własnych możliwości być pomocnym i pożytecznym.
Jeszcze nie tak dawno prosiliśmy o pomoc bo poszukiwaliśmy tasiemek i gumek do maseczek. Znalazły się dzięki bezinteresowności pani Bogusławy i pani Bianki, które podarowały nam swoje zasoby. Teraz mamy komplet. Jak się okazuje dh Kasia działa lepiej niż fabryka. Dziennie produkuje ok 128 maseczek z 10 m bawełny! ŁOŁ!!! Pomaga Jej cała rodzina i sąsiedzi. Szczególnie dziękujemy sąsiadce Monice za wciągnięcie wszystkich troczków do masek.Wiele osób zostało zabezpieczonych dzięki tym maseczkom. Po zakończeniu kwarantanny dokładnie wskażemy Wam miejsca gdzie konkretnie dotarły. Jesteśmy dumni. Dziękujemy dh Kasi i pomocnikom za pracę, wszystkim za wsparcie p. Izie Walasek za instruktarz a p. Monice Pankowskiej za podarowaną bawełnę. RAZEM ZNACZY MOŻNA