29 FINAŁ WOŚP Czas na podziękowania

E-skarbonka ZSS nr 14 zaczęła wypełniać się pierwszymi przesłanymi drogą elektroniczną pieniążkami 19 stycznia. Po 12 dniach na stanie jej konta wyświetlała się już ogromna kwota blisko 2 tysięcy złotych, ale szok i niedowierzanie mieliśmy przeżyć w dniu Finału. Najśmielsze oczekiwania zuchów, harcerzy przerosła astronomiczna suma kończąca zbiórkę – 3 335 zł, (która w „orkiestrową niedzielę” powiększyła się aż o 1300 złotych).

Tak, zebraliśmy WSPÓLNYMI SIŁAMI ponad 3 tysiące złotych na zakup najwyższej jakości sprzętu dla co najmniej 27 ośrodków, klinik, oddziałów laryngologii w całej Polsce.

Serdecznie dziękujemy Uczniom, ich Rodzicom, Nauczycielom i innym Pracownikom Szkoły, Harcerzom z Hufca Nowa Huta za wszystkie dokonane wpłaty.

Wyrażamy wdzięczność naszym Znajomym i Znajomym Znajomych za ich udział w naszej zbiórce WOŚP, do których dotarliśmy z przekazem dzięki licznym internetowym udostępnieniom.

Niezwykle uradowani i podekscytowani, spontanicznie hojni kolejny raz potwierdziliśmy, że również w tej formie można i WARTO POMAGAĆ, a entuzjazm towarzyszący ponadczasowej akcji uskrzydla i motywuje do kolejnych wolontariackich działań.

Harcerze i zuchy

z ZSS nr 14 w Krakowie