Od 11 lat gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

W tym roku jedenasty raz „zagraliśmy” w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Słodki kiermasz „Z sercem na dłoni” przyciągnął nie tylko łasuchów, bowiem zebraliśmy ponad 1000 złotych (dokładnie 1035 zł 30 gr). Harcerze z drużyny
„Czarne Stopy”i zuchy z gromady „Żółte Stópki”, potrząsając puszkami 28 Finału, przypominali cel tegorocznej zbiórki (zakup sprzętu medycznego dla oddziałów neurochirurgii, chirurgii ogólnej i kardiochirurgii dziecięcej). Serdeczne dziękujemy
wszystkim osobom biorącym udział w akcji.
Wyjątkowo p. Basi Łukasik , p. Jadzi Malickiej, p. Uli Lang, p. Błażejowi Słoniowi, młodzieży szkoły branżowej i harcerzom za pyszne serduszkowe wypieki, p. Tatianie oraz p. Tereni za pomoc w organizacji stanowiska kwesty i duchowe wsparcie przedsięwzięcia.
Bądźmy częścią przyjaznego świata, twórzmy go pomagając sobie wzajemnie!

PS. Wszystkie ciasteczka „spełniły swoją rolę”. Te niezjedzone w szkole, zostały rozdane ofiarodawcom podczas niedzielnego Finału WOŚP.