PRZYRZECZENIE HARCERSKIE 11.03.2020R

Czuwaj! 11 marca wieczorem, w ośrodku harcerskim w Korzkwi miało miejsce bardzo ważne dla nas wydarzenie. Po bardzo długim czasie przygotowań spotkaliśmy się by w uroczystej atmosferze umożliwić harcerzom przyjęcie krzyża harcerskiego. To ważny, ale też bardzo wzruszający moment. Ogień jest dla harcerzy ważnym symbolem więc przyrzeczenie składane było przy ognisku.
Przyrzeczenie złożyła 1 harcerka dh Daria Szczudło i 4 harcerzy z drużyny „Czarne Stopy” (dh Michał Bandura, dh Michał Wójcik, dh Michał Wabik, dh Olek Rojek, oraz 7 osób dorosłych, które zasilą naszą kadrę (dh B.Słoń, dh Ł.Sabat, dh A.Stefańska, dh L.Kozieł, dh A.Szmyd. dh E.Matyszczak, dh E.Wcisło). Tym samym nasza społeczność harcerska wzmocniła się i rozrosła o 8 kolejnych osób. Ósmą osobą jest dh K.Krześniak, która już od dawna nosi swój harcerski krzyż, a teraz postanowiła wstąpić w nasze szeregi. Zamieszczamy zdjęcia z tamtych wydarzeń by podzielić się z Wami.