WSPOMNIENIA…

Wspominamy 22, 23, 24, 25 i 26 Finał WOŚP

Zasilamy E-skarbonką 29 Finału!

https://eskarbonka.wosp.org.pl/55gx22

Wspomniane w tytule Finały nie odbyłyby się w naszej szkole bez już wieloletniej pomocy uczniów szkoły podstawowej. Olek Rojek, Michał Wójcik, Daria Szczudło, Michał Bandura, Michał Mlak, Damian Ozga dorastali z Orkiestrą (co widać najlepiej na zdjęciach). Cztery lata temu dołączyli do nich Gabrysia Iwulska i Michał Wabik, by też na dłużej zostać wolontariuszami WOŚP.

Oczywiście młodsi uczniowie zawsze mogli liczyć na starszych kolegów z Samorządu Szkolnego i Szkoły Zawodowej. Oliwka Bulik, Edytka Gajos, siostry: Basia i Marysia Paluch, Daria Kotaba, Natalka Lubaszek, Kamila Stefaniak, Patrycja Kukułka, Miłosz Jamborski, wędrując ze skarbonką i serduszkami z klasy do klasy, z gabinetu do gabinetu też zapisali się w historii Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pracę młodzieży samorządowej koordynowały niezastąpione panie: Łucja Cierniak i Joasia Cebula.

Dzisiaj, ponieważ nie możemy kwestować w szkole, kolejny raz przypominamy link naszej E-skarbonki 29 Finału WOŚP

( https://eskarbonka.wosp.org.pl/55gx22 ), zachęcając do wpłat i udostępniania go w mediach społecznościowych.

Wygramy, bo gramy RAZEM! – to jedno z haseł tegorocznego Finału. Tylko RAZEM (a obrazuje to dzisiejsze „wspomnienie”) możemy tworzyć dzieła, które na długo zapisują się w pamięci i, co najważniejsze, czynią nasz świat lepszym, szczęśliwszym.