Harcerski Festiwal Talentów-HaFT

W całej Polsce zakończyły się obchody 100-lecia odzyskania niepodległości. Drużyna Harcerska „Czarne Stopy” włączyła się w te obchody organizując dla drużyn NS z Chorągwi Krakowskiej Harcerski Festiwal Talentów-HaFT. Było nam bardzo miło gościć harcerzy z małopolski by wspólnie śpiewać, trzymać wartę przy naszym ogniu i cieszyć się swoją obecnością. Oprócz konkursu plastycznego „Jestem harcerzem” oraz Festiwalu Piosenki odbyliśmy przemarsz na Plac Centralny podczas którego śpiewaliśmy pieśni patriotyczne. Zostaliśmy dobrze przyjęci przez okoliczną ludność i przechodniów, którzy wzruszyli się, pozdrawiali nas i dołączali się do śpiewu. Spotkanie po harcersku zakończyła hm Agnieszka Nawrocka dając sygnał do rozwiązania kręgu. Następny HaFT -już za rok. Czuwaj!