FINAŁ Z GŁOWĄ

Drodzy Przyjaciele Orkiestry!

„Finał z głową” – takie jest hasło przewodnie kolejnej edycji zbiórki organizowanej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tym razem Fundacja będzie się skupiać na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

My w tym roku też się nie poddajemy i kolejny raz (dokładnie dwunasty) wspieramy akcję WOŚP. Pierwszy raz (co wymusiła pandemia) robimy to w formie online, ale przecież technologia cyfrowa nie jest nam obca. Harcerze zorganizowali w naszej szkole E-skarbonkę (na stronie: https://eskarbonka.wosp.org.pl/55gx22 ) i Wszystkich (Uczniów, ich Rodziców, Nauczycieli i innych Pracowników szkoły) gorąco zachęcają do „wrzucania pieniędzy” do tejże wośpowej współczesnej puszki. Kliknięcie podświetlonego linku oraz ofiarowanie datku trwa zaledwie kilka chwil.

  1. Prosimy też o udostępnianie naszego posta z linkiem E-skarbonki.

Harcerze i zuchy

z ZSS nr 14 w Krakowie